Informacje ogólne

Axes System dostarcza usługi w zakresie projektowania oraz wdrażania rozwiązań elektronicznych dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Oferuje usługi z zakresu radiokomunikacji, automatyki domowej i przemysłowej. Jest producentem najwyższej jakości sprzętu diagnostycznego, przeznaczonego na potrzeby współczesnej motoryzacji. Wieloletnia działalność nauczyła nas, że ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów jest jedyną drogą do sukcesu.

Axes System jest całkowicie polską firmą, istniejącą od 1996 roku i mająca siedzibę w Gdańsku. Zajmuje się projektowaniem, dostawą i wdrażaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych oraz zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Jako jedna z nielicznych firm, posiada własny dział projektowy oraz produkcyjny.

Axes System skupia wokół siebie grupę kreatywnych i otwartych na wyzwania specjalistów, którzy wnoszą do firmy szczególnie przydatne cechy osobiste, gruntowną wiedzę oraz bogate doświadczenie. Każdy członek naszego zespołu jest naszą największą wartością, która stanowi o naszej sile. Trzon naszego zespółu stanowi spójna grupa programistów, grafików, projektantów, techników i instalatorów.

Misja

Firmę Axes System tworzy zespół ludzi z pasją do swojej pracy dlatego też staramy się aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości oraz przyczyniły się do polepszenia jakości pracy naszych klientów. Fundamentalną zasadą naszej firmy jest rozmowa z klientami o ich potrzebach. Potrafimy słuchać - jesteśmy otwarci na opinie i argumenty, które bardzo często prowadzą do współpracy i realizacji wspólnych celów.

Wizja

Do każdego zadania podchodzimy pełni kreatywności. Świadomi idących naprzód technologii staramy się doskonalić nasze produkty, wprowadzać własne pomysły, aby niejednokrotnie stać się wzorem do naśladowania.

Polityka jakości

Dbając o poprawę jakości inwestujemy w prywatny rozwój każdego z pracowników poprzez organizowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje. Świadomość potrzeb ciągłego doskonalenia oraz zaangażowanie osobiste zespołu przyczynia się do poprawy jakości naszych usług oraz produktów.

Axes System sp. z o.o. realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską