Co oferujemy

Axes System jest przedsiębiorstwem, którego działalność koncentruje się na rozwoju nowych technologii elektronicznych i informatycznych. Zmieniamy pomysły w praktyczne rozwiązania. Rozwiązujemy problemy, z którymi nie poradzili sobie inni. W chwili obecnej, wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi i technologicznymi, realizujemy przedsięwzięcie polegające na rozwoju i dostarczaniu na rynek elektronicznych i informatycznych systemów samochodowych oraz automatyki i inteligencji budynków. Chcąc jak najlepiej wykonywać powierzone nam zadania, poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy w naszym zespole.

Kogo poszukujemy?

Ciągły rozwój naszych urządzeń jak i zakresu działalności powoduje, iż nie przestajemy szukać ludzi do pracy w różnych dziedzinach. Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych i komunikatywnych, chętnych do nauki i ciężkiej pracy posiadających wiedzę i umiejętności w określonej specjalizacji.

Pracujemy w młodym, dynamicznym środowisku, skoncentrowanym na rozwijaniu naszych produktów, potrzebach użytkowników i klientów. Wspólnie budujemy dobre miejsce pracy.

Axes System sp. z o.o. realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską